Posjet djelatnika Prirodoslovno-matematičkog fakulteta iz Splita

U četvrtak, 16. svibnja našu školu posjetili su djelatnici PMF-a iz Splita:

dr.sc. Marin Vojković, dr.sc. Ivo Jukić i mag. phys. Krešimir Ruić. Cilj posjeta je razgovor o budućoj suradnji PMF-a i naše škole.

Ravnateljica Mirjana Vodanović Mandarić ih je dočekala zajedno sa učiteljicom Marinom Š. Poparić te im pokazala školski vrt koji je u samom tijeku uređivanja. Također im je pokazala učioničke kabinete matematike, engleskog i njemačkog jezika, informatike, itd. te su se ugodno iznenadili sa opremljenosti učionica modernom IKT opremom.

Ravnateljica je naglasila da se oprema nabavljala kroz prijave na projekte poput projekta BioMOZAIK Krš i more, a vrt se uređuje prikupljenim donacijama putem crowdfunding kampanje Rastimo zajedno za vrt budućnosti.

Naši cijenjeni gosti su pokazali zanimanje da i oni daju svoj doprinos kroz znanstvenu radionicu za naše učenike koja će se održati tijekom lipnja.

Hvala im na dolasku te se veselimo skorom posjetu i znanstvenom druženju u našoj školi.

Marina Štambuk Poparić