Dan škole

7.6.2024.proslavili smo dan naše škole. Proslava je započela svečanom priredbom i himnom Lijepa naša domovino. Naši su nas učenici razveselili prigodnim pjesmama, plesom i recitacijama. Za kraj su otplesali Vrličko kolo i podijelili zahvalnice donatorima koji su podržali našu kampanju “Rastimo zajedno” za uređenje vanjske učionice i školskog vrta. Program se nastavio zabavnim dijelom uz tombolu i sportske igre na našoj prekrasnoj Česmi u hladovini stabala.

Na ovaj dan smo svečano otvorili vanjsku učionicu u školskom vrtu. Michael Feer koji nam je pomogao u crowdfnding kampanji prikupiti potrebna sredstva, imao je čast prerezati vrpcu kod  otvaranja vanjske učionice. Svečanost su uveličali svojom nazočnošću gradonačelnik Vrlike Jure Plazonić i njegov suradnik Nikola Uzun, roditelji te drugi dragi gosti.

Mirjana Vodanović Mandarić